موعظه moeze
مرجع سخنرانی ها و آثاراستاد علی اکبر داراب کلائی
تشکیل نخستین شورای فقهی ـ سیاسی در یک حزب به دستور امام که در حزب مؤتلفه اسلامی شکل گرفته و شهید بهشتی نیز عضو آن بوده است، چرایی حضور شهید بهشتی در آلمان و راه اندازی مرکز اسلامی هامبورگ که به اصرار برخی مراجع وقت از جمله آیت الله میلانی صورت می گیرد، سفر به کشورهای اسلامی و آشنایی با امام موسی صدر، چگونگی تشکیل شورای انقلاب و افرادی که در آن عضو بودند و دلایل نگارش اولین نامه به امام برای عزل بنی صدر که از سوی شهید بهشتی صورت گرفته، از دیگر بخش های این مطلب است.


ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 10 تير 1396برچسب:,
ارسال توسط موعظه
در ماجرای آتش سوزی و فروریزی ساختمان پلاسکو و شهادت آتش نشانان به نحو عجیبی نوعی همدلی و همبستگی ملی میان مردم و مسئولان حکومتی شکل گرفت.

رحم کنید

علی ثقفی در یادداشتی با عنوان "رحم کنید" در خصوص حادثه پلاسکو نوشت:  پدیده های اجتماعی را به دو شیوه تحلیل می‌کنند. جامعه شناس‌ها معمولا به سراغ عوامل ریز و درشت اجتماعی و بررسی میزان تاثیر آنها می روند.
 


ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 5 بهمن 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
   شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مجازی، پدیده‌های نوظهوری هستند که با فراگیر شدن اینترنت، به سرعت بر تعداد آنها افزوده شد. همچنین با توجه با جذابیت‌های خاص این فضا و امکانات مختلفی که این شبکه‌ها ارائه می‌دهند، توانست مخاطبان بسیاری را هم به خود جذب کند. در حال حاضر از میان صدها شبکه اجتماعی که در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، 52 شبکه در ایران کاربران بسیاری دارد. فیس‌بوک، توئیتر، تلگرام، لاین، واتس‌آپ، اینستاگرام از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین نرم‌افزارهای فضای مجازی است که در ایران مورد توجه قرار گرفته است و در بین این نرم‌افزارها نیز تلگرام با حدود 24 میلیون کاربر ایرانی، محبوب‌ترین پیام‌رسان اجتماعی در ایران است. اما سؤال اساسی این است که مؤسسان و طراحان این نرم‌افزارها به چه دلیلی آنها را به صورت رایگان عرضه کرده‌اند و به کاربران‌شان، خدمات می‌دهند؟ منبع درآمد اصلی این شبکه‌ها از کجاست؟ در این گزارش سعی شده است که با اشاره به جزئیات برخی شبکه‌های پرطرفدار در ایران به  این پرسش پاسخ داده شود.
 


ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 30 دی 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه

سرویس سیاست مشرق - روزنامه‌ها و جراید در بخش سرمقاله و یادداشت روز به بیان دیدگاه‌ها و نظریات اصلی و اساسی خود می‌پردازند؛ نظراتی که بیشتر با خط خبری و سیاسی این جراید همخوانی دارد و می‌توان آنرا سخن اول و آخر ارباب جراید عنوان کرد که اهمیت ویژه‌ای نیز دارد. در ادامه یادداشت و سرمقاله‌های روزنامه‌های صبح کشور با گرایش‌های مختلف سیاسی را می‌خوانید:‌‌
 
*******


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 22 دی 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
متن کامل دفاعیات علیرضا زاکانی نماینده سابق تهران که هفته گذشته از شکایت دولت، وزارت نفت و یکی از نزدیکان اقتصادی دولت، در دادگاه مطبوعات تبرئه شد، امروز منتشر شد.
 


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 1 دی 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه

دیدار جمعی از بسیجیان سراسر کشورادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 6 آذر 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
آنچه بیشتر فضای فرهنگ جامعه ی ما را به سمت و سوی تضاد و تخاصم ناشی از دو قطبی شدن سوق می دهد، ضدیت و عدم آشتی دادن بین سنت و مدرنیته است. این عدم آشتی نا پذیری ذاتا و ماهیتا دو نوع سبک رفتاری و دو گونه ی مختلف مرجع کنش اجتماعی و فرهنگی را پدیدار کرده است و این دو سبک(style) با ایجاد غیریت مقابل یکدیگر در جامعه باعث می شوند کلیت جامعه را خدشه دار کنند.
 آسیب شناسی فرهنگ دوقطبی و دوانگاری فرهنگی


ادامه مطلب...
تاریخ: یک شنبه 18 مهر 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
احمدی‌نژاد: هر جای دنیا می‌گویی احمدی‌نژاد اکثر مردم طرفدارش هستند/ نامه من تیتر یک شد/ مرد می‌خواهد یک سیلی بزند
احمدی‌نژاد: «آن هایی که همیشه دنبال صف بندی، بهم زدن، له کردن و جناح بندی هستند، این ها در نقطه ی مقابلِ آرمان های الهی هستند چه بخواهند یا نخواهند. سعی کنیم وحدت و همدلی درست کنیم. خیلی از این دسته بندی ها کاذب و ساخته شیطان است.»

 ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 6 مهر 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ارسال توسط موعظه

 حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی گفتگویی تفصیلی به برخی موضوعات مهم روز کشور ازجمله قراردادهای نفتی،برجام، عهدشکنی آمریکایی‌ها پس از مذاکرات و نحوه تعامل دولتمردان با این کشور، خطر نفوذ استراتژیک در لایه‌های حاکیمت و توان بازدارندگی نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسداران در برابر تهدیدات پرداخت

تهدید نظامی را موشک‌ها دور کردند نه لبخند دیپلمات‌ها/ نگران روحیه «شاه سلطان حسینی» در برخی مسئولان هستیم/ دولت به دنبال رابطه با آمریکا از طریق برجام بودادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 3 مهر 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
رهبر معظم انقلاب در ديدار فرماندهان سپاه پاسداران‌ انقلاب اسلامی:
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح ديروز در ديدار شرکت‌کنندگان در همايش سراسري فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، سپاه را «سنگر مستحکم انقلاب» و...ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 29 شهريور 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
امریکایی‌ها در یک هوشمندی استراتژیک موفق شدند به لیست تحریم‌های خود با قرار گرفتن در برجام و قطعنامه 2231، مشروعیت بخشند و با این اقدام مانع هرگونه ارتباط بانک‌های خارجی با بانک‌های ایرانی در پسا برجام شوند.

برخی بانک‌های کشور در مسیر اجرای توافق با FATF خود تحریمی را آغاز کرده‌اند و در این مسیر تحریم افراد حقیقی یا حقوقی که ظالمانه مورد تحریم غرب قرار گرفته بودند در اقدامی عجیب و قابل تامل از جانب بانک‌های داخلی نیز آغاز شده است.

اما سوال این است، آیا با اجرای FATF مشکلات بانک ها حل خواهد گشت؟

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 23 شهريور 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
دو سنگر کلیدی که سقوط آنان به سقوط ده‌ها سنگر دیگر غرب در منطقه منجر خواهد شد، رژیم صهیونیستی و رژیم وهابی سعودی است.

 روزنامه «کیهان» در سرمقاله شماره امروز خود یه قلم سعدالله زارعی نوشت:

«اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح می‌کند» این عبارت آشنا را - تقریبا- همه می‌شناسند و کمتر اهل نظری است که اهمیت این جمله و درجه احتمال وقوع و تحقق آن را نادیده بگیرد.ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 23 شهريور 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
دولت فرانسه در اقدامی که خود آن را حمایت از «لائیسیته» می‌نامد، گروه‌های پلیس را به سواحل این کشور فرستاده تا مطمئن شود که زنان مسلمان حتما عریان وارد دریا می‌شوند.

حکومت فرانسه نیز برای تحقق این قانون جدید، "گشت ارشاد" حمایت از «لائیسیته» (سکولاریسم) را به سواحل خود فرستاده تا اگر خانم‌ها عریان وارد دریا نشوند، آنها را 38 یورو جریمه ‌کنند!

گشت ارشاد به ساحل های فرانسه رسید


ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 6 شهريور 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پستی در صفحه اینستاگرام خود طی یادداشتی از جاسوسی یک فرد در وزارت خارجه پرده برداشت.
 
«رسایی» جاسوس هسته‌ای را معرفی کرد + عکس


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 3 شهريور 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
یک سایت روسی، علت اصلی انتقال پروازهای ضد تروریستی جنگنده‌های روسی از پایگاه حمیمیم لاذقیه به پایگاه شهید نوژه همدان را فاش کرد.
این در حالی است که پایگاه هوایی حمیمیم لاذقیه هم در حال حاضر از نظر فنی، امکان پذیرش هواپیماهای غول پیکر و دورپرواز را ندارد و مقامات نظامی روسیه و سوریه اکنون سرگرم ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه ظرفیت عملیاتی این پایگاه هستند.

 ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 28 مرداد 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
گویی جریانی که در زمان حیات منتظری، وی را احاطه کرده و به بازیچه‌ای برای فشار به امام و انقلاب تبدیل کرده بود، حتی سال‌های پس از وفاتش نیز از سوءاستفاده از وی دست برنمی‌دارد.

به گزارش مشرق، «محمدجواد اخوان» در روزنامه «جوان» نوشت:ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 25 مرداد 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
وقتی به لباس خود هر نقش و رنگی می‌دهیم، هر اتهامی را پذیرا شده‌ایم / در وانفساي طراحي لباس در كشور، در باغچه بازار پوشاك، علف‌هاي هرز فرصت جولان يافته‌اند و دختركان و بانوان سرزمين ما را به بهاي اندك به ويترين عقايد و اهداف فرهنگي‌شان در مسير تحقق ولنگاري فرهنگي تبديل كرده‌اند.
نویسنده : نفيسه ابراهيم‌زاده انتظام 


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 18 مرداد 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
برخی می گویند سرانجام H.I.V گریبان مسعود رجوی را گرفت و او را به هلاکت رساند
 
مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین کسی بود که به پارتی گرفتن در پاریس و روابط نامشروع با زنان مشهور بود. برای اولین بار پزشکان دانشگاه جان هاپکینز بیماری ایدز مسعود رجوی را تشخیص دادند و در برخی مطالب گفته می شود وی چهار سال پیش در اثر این بیماری به هلاکت رسید.
 
مسعود رجوی
 

 

 
 
 


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 30 تير 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
رهبر انقلاب می‌فرمایند: «آمریکایی‌ها از همین الان به ما بگویند اگر جمهوری اسلامی تا کجا عقب‌نشینی کند، آن‌ها دیگر دشمنی نمی‌کنند؛ این را بگویند. اگر مسئله هسته‌ای حل شد، دیگر قضیّه تمام است

هاشمی در جلسه خصوصی با رهبر انقلاب چه جوابی برای برقراری رابطه با آمریکا داشت؟

هاشمی در جلسه خصوصی با رهبر انقلاب چه جوابی برای برقراری رابطه با آمریکا داشت؟ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 19 تير 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ارسال توسط موعظه
رییس جمهور سابق کشورمان گفت: کسانی که به اموال مردم دست‌اندازی می‌کنند، نمی‌توانند مدعی پیروی از پیامبر باشند و دیگران را تخطئه کنند.
امام علی(ع)، مظهر آزادی نوع بشر است/ کسانی که به اموال مردم دست‌اندازی می‌کنند، نمی‌توانند دیگران را تخطئه کنند"محمود احمدی‌نژاد"، رییس جمهور سابق کشورمان، امروز پس از نماز ظهر و عصر در جمع عزاداران امیرالمومنین(ع) در مسجد نارمک تهران حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت.

 ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 8 تير 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه

اگر آمریکائی‌ها برجام را پاره کردند ما آن را آتش می‌زنیم

رهبرانقلاب تاکید کردند: ما برجام را نقض نمی‌کنیم لکن اگر طرف مقابل نقض کند که الان نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا دارند تهدید می‌کنند که برجام را پاره می‌کنیم؛ ما آنرا آتش می زنیم.
 


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 26 خرداد 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه

چرا باید «انقلابی بودن» را در «فعالیّت‌های سیاسی» خلاصه کرد؟ نهضت اسلامیِ امام خمینی، یک نهضت «اعتقادی» و «ایدئولوژیک» بود که نتایج و دلالت‌های سیاسی و حاکمیّتی داشت. بر این اساس، «زمینه‌سازی فکری و فرهنگی برای استقرار حکومت اسلامی»، خود نوعی «مبارزه» نیست؟ و اگر این تحلیل صحیح نیست، آیا آیت‌الله مرتضی مطهری را می‌توان عنصری انقلابی دانست، در حالی‌که فعالیّت مبارزاتی بسیار ناچیزی داشت و حداکثر دو بار دستگیر و برای مدّت کوتاهی به زندان افکنده شد؟

صادقانه و شفاف با سیدحسن خمینی:

شوريدن «تکنوکرات- سرمایه‌‌سالار»‌ها و «دموکرات- لیبرال»ها بر ضدّ مصباح!/ نه امام خميني، «متجدّد» بود، نه مصباح‌، «متحجّر»!

 ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 18 خرداد 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
درخواست علما و روحانیون برای ورود دستگاه قضایی به جرم فائزه هاشمی
يک پرسش جدي و البته کنايه‌آميز درباره ديدار مجرمانه فائزه هاشمي با بهائيان هنوز بي‌پاسخ مانده است، پرسشي که آيت‌الله العظمي مكارم‌شيرازي مطرح کردند: «چرا بسياري در اين‌باره سکوت کرده‌اند؟»...
بی‌بی‌سی و بهائیان نگران خانواده  هاشمی!


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 29 ارديبهشت 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
دشمن به‌دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه است؛ همه مراقب باشند
مقام معظم رهبری فرمودند: اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی و شکل گیری شجره طیبه اقتصاد درون زا نیازمند امنیت است
دشمن به‌دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه است؛ همه مراقب باشند


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 20 ارديبهشت 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه

رهبر معظم انقلاب اسلامی:

تحقق تمدن اسلامی بدون الگوی پیشرفت اسلامی- ایرانی ممکن نیست

خبرگزاری فارس: تحقق تمدن اسلامی بدون الگوی پیشرفت اسلامی- ایرانی ممکن نیست

 ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 7 ارديبهشت 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه

سکوت رسانه‌های اصلاح‌طلب درباره تخلف میلیاردی دولت روحانی مصداق سیاسی‌کاری است/ دولت توضیح دهد پول‌ها کجا خرج شده

خبرگزاری فارس: سکوت رسانه‌های اصلاح‌طلب درباره تخلف میلیاردی دولت روحانی مصداق سیاسی‌کاری است/ دولت توضیح دهد پول‌ها کجا خرج شده

منتخب مردم قم در مجلس دهم با اشاره به رفتار دوگانه رسانه‌های اصلاح‌طلب در نقد دولت احمدی‌نژاد و سکوت آنها درباره تخلف میلیاردی دولت روحانی گفت: رسانه‌های اصلاح‌طلب مانند حوادث مختلف، سیاسی‌کاری کرده و صداقت ندارند در حالی که باید بی‌طرف روایت کنند.

 


ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 24 فروردين 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
فرمانده معظم کل قوا مهمترین شاخصه «هویت جمعی» نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را دارا بودن همزمان «توان عملیاتی و نظامی» و «انگیزه ها و جهت گیریهای معنوی و دینی» دانستند.ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 23 فروردين 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه

در حرم مطهر رضوی:

۱۰ راهکار برای «اقدام و عمل» در «اقتصاد مقاومتی»/ دولت «نقشه‌راه» ارائه کند/ کار با «روحیه انقلابی» پیشرفت می‌کند/ کشور امروز و فردا برای جوانان استادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 2 فروردين 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
هشدار رهبر انقلاب درباره هرگونه تلاش براي «انقلاب‌زدايي» از حوزه‌هاي علميه
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: باید از هرگونه تلاشی برای "انقلاب‌زدایی" از حوزه‌های علمیه احساس خطر کرد.


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 26 اسفند 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

آخرین مرحله از رزمایش موشکی اقتدار ولایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیروز برگزار شد و انواع موشک‌های بالستیک دوربرد، میان برد و کوتاه برد در مناطق گوناگونی از پهنه ایران با موفقیت پرتاب شد. این رزمایش در دوران پسابرجام در حالی برگزار گردید که آمریکایی‌ها به بهانه داشتن صنعت موشکی، ایران را مورد تحریم‌های جداگانه‌ای نسبت به موضوع‌های هسته‌ای، حقوق بشر و تروریسم قرار داده‌اند.

ایران و کره شمالی همکاری هسته‌ای و موشکی دارند /// در حال ویرایش

 

 
 


ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 25 اسفند 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
زماني كه مذاكرات هسته‌اي وين به پايان رسيد و بخشي از تحريم‌هاي يكجانبه غرب عليه ايران موسوم به تحريم‌هاي هسته‌اي به پايان رسيد، بسياري از تحليلگران مستقل بر اين نكته تأكيد كردند كه تحريم‌هاي حقوق بشري همچنان ادامه پيدا خواهد كرد و اين مسئله مي‌تواند مشكلاتي براي كشور ايجاد كند


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 24 اسفند 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
10 روزي مي‌شود كه بار ديگر شخصيت‌ها و رسانه‌هاي جريان تجديدنظرطلب محمدرضاعارف را يك اصلاح‌طلب تمام‌عيار معرفي مي‌كنند و به بيان‌هاي مختلف نسبت به موفقيت وي در انتخابات تبريك و تحسين مي‌گويند.
نویسنده : محمد اسماعيلي 
1


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 19 اسفند 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
آقای روحانی اصرار وافری دارند که واژه جدیدی را با نام " برجام 2 " وارد ادبیات سیاسی و گفتمان جامعه نمایند.

واکاوی ابعاد و مختصات  «برجام 2»دکتر رضا سراج تحلیل‌گر مسائل راهبردی در کانال تلگرامی‌اش نوشت:

اخیرا آقای روحانی اصرار وافری دارند که واژه جدیدی را با نام   " برجام 2 "  وارد ادبیات سیاسی و گفتمان جامعه نمایند.

برداشت اول: در برداشت اول، " برجام 2 " می تواند ناظر به اهداف زیر باشد.ادامه مطلب...
تاریخ: یک شنبه 25 بهمن 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اعلام کرد که لیست نهایی اصولگرایان در تهران در شورای مرکزی بااجماع تایید شد.
غلامعلی حدادعادل "سخنگوی ائتلاف اصولگرایان" اعلام کرد: نهمین جلسه شورای ائتلاف به ریاست آیت الله موحدی برگزار شد.


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 19 بهمن 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
سخنان هاشمی رفسنجانی در فرودگاه امام به مناسبت آغاز دهه فجر درباره موضوع انتخابات و رد صلاحیت سیدحسن خمینی، در کانون توجه روزنامه های دو جناح قرار دارد. این در حالی است که سفر وزیرخارجه آلمان و احتمال میانجی گری وی و همچنین سناریوهای اصلاح طلبان برای انتخابات از

 

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 14 بهمن 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

«روزنامه قانون» در گزارش یک خود به سخنان رئیس جمهور با عنوان «دفاع شرفتمندانه» پرداخته است. این روزنامه در ادامه مطالب انتخاباتی خود به دو همایش یکتا (طرفداران احمدی نژاد» و ندا) نو اصلاح طلبان» می پردازد. این روزنامه در این گزارش با عنوان «در محفل ندا و يكتا» می نویسد: «دو همايش سياسي در يك روز، يكي با نظم و ترتيب در سالن همايش و ديگري در مسجدي در ميدان فلسطين!اشتباه نكنيد هيچ‌يك از اين دوجريان به لحاظ توان مالي دست‌كمي از هم ندارند.اصولگريان و جريان‌هاي هوادارشان،50 درصد از اقتصاد غير رسمي كشور را در اختيار دارند ودر دوره حاكميت‌شان از لحاظ دست‌و دل بازي 700 ميليارد دلار بر باد داده‌اند.از سوي ديگرحزب ندا و صادق خرازي نيز از پولداران و متمولين جريان اصلاحات به حساب مي‌آيد. با اين حال هر دوي اين احزاب از تشكيلات حاشيه اي دو جريان اصولگرا و اصلاح‌طلب هستند.

در همایش اصولگرایان چه گذشت؟

 ادامه مطلب...
تاریخ: یک شنبه 4 بهمن 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
منابع نزدیک به هیات های نظارت گزارش دادند؛
آمار تکان دهنده از برخی رد صلاحیت شدگان!/ نامزدهای مجرم
340 نفر از داوطلبین رد صلاحیت شده هر سه جرم قتل، زنا و سرقت را مرتکب شده اند.


ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 3 بهمن 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

شورشی‌های انتخابات!

 


ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 3 بهمن 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 13 صفحه بعد

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 409
بازدید دیروز : 224
بازدید هفته : 2004
بازدید ماه : 42368
بازدید کل : 341987
تعداد مطالب : 1055
تعداد نظرات : 313
تعداد آنلاین : 1

 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ گالری تصاویر سوسا وب تولز

در اين وبلاگ
در كل اينترنت


تعبیر خواب آنلاین


استخاره آنلاین با قرآن کریم


بسم الله الرّحمن الرّحیم     اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً.     اللهم صلّ علی محمّد وآل محمّد و عجّل فرجهم     جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) صلوات    التماس دعا    دریافت کد از: ابزار وب ارایه دهنده انواع ابزار وبمستر و...