موعظه moeze
مرجع سخنرانی ها و آثاراستاد علی اکبر داراب کلائی
تحولات در گذر است و خبر هیچ ‌گاه متوقف نخواهد شد. خبرهایی رسمی و ‌گاه غیر رسمی؛ خبرهایی که مورد توجه قرار می‌گیرد ‌یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبرهایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر‌ به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کم‌رنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.
 
ادعای عجیب رحیم‌پور ازغدی: یک خراسانی امریکا را کشف کرد


ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 30 دی 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه

در موعظه تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

انتقاد فرمانده سپاه از روحانی/ رمزگشایی یک روزنامه درباره برجام‌ها/ سه شرط صالحی برای حضور در مذاکرات/ واکنش بروسلی به بازگشت احمدی نژاد!

 ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 18 فروردين 1395برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ارسال توسط موعظه

 ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 21 دی 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ارسال توسط موعظه

در موعظه تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد

نظر روحانی درباره نهم دی

رئیس جمهور در جریان سخنان خود در دیدار رهبر انقلاب با مسئولان نظام، مقامات خارجی و اقشار مردم به مناسبت هفته وحدت به 9 دی سال 88 نیز اشاره و تأکید کرد: 9 دی، روز دفاع ملت ایران از خاندان رسالت، دفاع از نظام، قانون و دفاع از ولایت فقیه و ولی فقیه بود. امنیت امروز جمهوری اسلامی ایران در سایه برنامه‌ها و تدابیر رهبر معظم انقلاب تأمین شده است و شکر این نعمت با وحدت بیشتر و کمک به دنیای اسلام برای نجات کشورها از تروریسم و دخالت بیگانگان میسر خواهد بود.

سردار جزایری: نرمش با فتنه 88 تکرار نخواهد شد

 ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 10 دی 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ارسال توسط موعظه
بسته خبری تابناک؛


ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 10 آذر 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ارسال توسط موعظه

زیبا کلام: من به طور تمام وقت برای آمریکا کار می کنم

صادق زیباکلام گفت؛ آمریکایی ها در همه جای مملکت آدم دارند. مثلا آدم آمریکایی ها در دانشگاه تهران من هستم و تلاش می کنم که جاهای دیگر هم آدمشان من باشم! وی ادامه داد: من به طور تمام وقت برای آمریکا کار می کنم و به طور پاره وقت برای ملکه انگلیس.گفتنی است زیباکلام در دوره ای به خبرنگاری بی بی سی نیز مشغول بوده است.

 ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 21 آبان 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
در گزارش محرمانه سازمان جاسوسی مرکزی آمریکا درباره بقای رژیم صهیونیستی پس از 20 سال آینده ابراز شک و تردید شده و پیش بینی شده است که طرح تشکیل دو دولت در سرزمین های اشغالی قابل اجرا نیست و این طرح به طرح تشکیل یک دولت دموکراتیک تغییر می یابد.

پیش بینی سازمان سیا از فروپاشی رژیم صهیونیستی طی 20سال آینده /آماده انتشار

 


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 4 آبان 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ترامپ با «احمقانه»خواندن توافق آمریکا با ایران می‌گوید: «این، یک توافق فاجعه‌بار و ناقص است. ما حتی چهار نفر از شهروندان‌مان را که در ایران بازداشت شده‌اند نتوانستیم آزاد کنیم. ما هیچ چیز نگرفتیم. آنها چند سال قبل یک دانشمند هسته‌ای‌شان را پس گرفتند اما ما در برابر ايران مانند گداها شده‌ايم

دونالد ترامپ // در حال انجام
ترامپ: قسم می‌خورم موهایم واقعی است!ادامه مطلب...
تاریخ: یک شنبه 22 شهريور 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
هیفوس تنها در سال 2014 بیش از دو میلیون یورو در ایران هزینه کرده است. یکی از این برنامه‌ها، در حمایت از همجنس‌بازی و همجنس‌بازان در ایران بود که بنیاد هیفوس با همکاری وزارت خارجه هلند با اختصاص مبلغ 180 هزار یورو، از اواخر 2012 کلید زد و با سفر نماینده هلندی هیئت پارلمانی اروپا به ایران پیگیری شد.

«هیفوس»؛ بنیادی برای براندازی «انسان‌دوستانه» ///// هزینه خبرنگاران فراری را کدام بنیاد تأمین می‌کند/// «هیفوس»؛ بنیادی برای خبرنگاران فراری +تصاویر و فیلم
 


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 9 شهريور 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
لوران فابیوس، مرد شماره یک این روزهای لابی رژیم اسرائیل در مذاکرات هسته‌ای گروه 1+5 با ایران است که البته سابقه جنایات وی علیه مردم ایران، فراتر از کارشکنی در مذاکرات است. وی به‌تنهایی هزاران نفر از مردم جهان از جمله ایرانیان را به ویروس ایدز آلوده کرده است. در گزارش ویژه مشرق با پیشینه فابیوس بیشتر آشنا می‌شوید.
خونخواهی ایرانیان از رهبر ارکستر خون‌آلود پاریس در تهران +تصاویر و فیلم

 

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 7 مرداد 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
سابقه ترور دانشمندان هسته‌ای و نظامی به چه زمانی بازمی‌گردد؟ آیا می‌دانید طی دو دهه بیش از 500 دانشمند عراقی و غیرعراقی مرتبط با این کشور، ترور شده‌اند؟ پشت‌پرده ترور نخبگان علمی جهان کدام سرویس‌ اطلاعاتی فعال است؟ گزارش مشرق شش دهه ترور دانشمندان هسته‌ای و نظامی را مرور کرده است..

همه دانشمندان هسته‌ای که آمریکا و اسرائیل ترور کردند+ تصاویر ////


ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 11 تير 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
توافقی که برای آمریکا از نان شب واجبتر است/ بررسی منافع آمریکا از توافق هسته ای با ایران

توافقی که برای آمریکا از نان شب واجبتر است/ بررسی منافع آمریکا از توافق هسته ای با ایرانادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 8 تير 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
با توسعه مهمات هدایت شونده با امواج ماهواره ای، اکثر ارتش های مدرن جهان به سمت مجهز کردن ارتش های خود با سامانه های اخلال گر در سیگنال های

در نظر دارد طی برنامه جدید خود در سال 1394، نسبت به معرفی تولیدات و دستاوردهای دفاعی کشورمان در قالب گزارش های.....اقدام کند.

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 2 تير 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

مذاکرات پیرامون فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را می توان یکی از مهم ترین رخدادهای عرصه دیپلماسی در طول سال های اخیر دانست. ایالات متحده آمریکا و شمای از متحدین اروپایی اش هم چون بریتانیا و فرانسه مدعی اند که ایران در پی حرکت به سوی دستیابی به تسلیحات کشتار جمعی است لذا می بایست با اتکا به ابزارهای گوناگون من جمله گفتگو زمینه مهار این کشور را فراهم نمود.

 


 ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 26 خرداد 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
مهمترین خدمت نظامیان سرّی به دولت آمریکا آن است که چون به صورت سری یا غیر رسمی در کشورهای دیگر فعالیت می کنند و هیچ گونه نام و نشان رسمی با خود حمل نمی کنند، بنابراین حضور نظامی آمریکا در دیگر کشورهای جهان را کم رنگ تر از آنچه هست، جلوه می دهند.
از فرماندهان بی نام و نشان جنگ‌های آمریکا چه می‌دانید؟


ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 23 خرداد 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
در اوج جنگ با عراق، تمام توان اطلاعاتی ایالات متحده برای اعاده حیثیت در مقابل اعراب و تغییر موازنه جبهه‌ها به نفع دشمن بعثی، در کربلای چهار وارد عمل شد.
مدعیان
 

 

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 16 خرداد 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
اوباما چند وقت پیش در سخنرانی در حضور نظامیان آمریکائی اعلام کرد که ما به این نتیجه رسیده ایم که وقتی می توانیم از مردم خودِ منطقه برای رسیدن به اهدافشان کمک بگیریم، با توجه به هزینة سنگین ورود مستقیم نظامی، بهترین راهبرد، استفاده از ارتشها و نیروها و امکانات کشورهائی است که دارای منافع هستند و ما فقط به نقش پشتیبانی بسنده میکنیم.

 .


ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 12 خرداد 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
در گزارش منتشرشده پنتاگون برآورد شده است: تنها در سال 2012 میلادی 26 هزار نفر در معرض تجاوزها و تعرض‌های جنسی نیروهای مسلح آمریکایی قرار گرفته‌اند که هم موارد تعرض نظامیان آمریکایی علیه یکدیگر را شامل می‌شده و هم تجاوزات جنسی این نظامیان علیه غیر نظامیان را شامل می‌شده است.
این گزارش اجازه انتشار ندارد/ یگان نظامی

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: سه شنبه 5 خرداد 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ايران

 ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 2 خرداد 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
تجارت برده بطور تاریخی، یکی از تخصص‌های تاجران یهودی است که برای قرن‌ها از پرسودترین تجارت‌ها بوده است. اما راه‌اندازی صنعت برده‌داری جنسی و فحشاء نیز از دیگر هنرهای یهودیان است. تنها به استناد گزارش‌های سازمان‌های درون اسرائیل، این رژیم سالانه 750 میلیون دلار از صنعت فحشاء درآمد دارد.
امپراتوری پورن؛ نقش یهودیان در صنعت پرسود فحشاء +تصاویر و فیلم
  

 


ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 24 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
از استخر مختلط  تا ازدواج خیابانی به سبک آمریکایی/ نفوذ بی بند و باری به  قلب پایتخت +صوت

از استخر مختلط تا ازدواج خیابانی به سبک آمریکایی/ نفوذ بی بند و باری به قلب پایتخت ...ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 24 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

این سامانه قابلیت رمز کنندگی دیجیتال اطلاعات را داشته و می تواند ...


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 23 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
کابینه جدید نتانیاهو را چه افرادی تشکیل می‌دهند؟ مواضع اعضای جدید کابینه اسرائیل تا چه حد با تندروی‌های نتانیاهو سازگار است؟ کابینه جدید در ادامه مسیر با چه چالش‌هایی روبرو خواهد بود و آینده رژیم صهیونیستی را چگونه رقم خواهند زد؟ طیف‌های مختلف جامعه یهودی اسرائیل چه موضعی نسبت به کابینه جدید خواهند داشت؟ در این گزارش مسافران «اتوبوس مرگ» نتانیاهو را معرفی و بررسی کرده‌ایم.

کابینه نتانیاهوزده اسرائیل
رووین ریولین حکم نخست وزیری نتانیاهو را امضا می کند

 

 


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 23 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
ایران در حال بهبود برد و دقت موشک‌های بالستیک و کروز است. حمله گسترده ایران می‌تواند خسارت قابل‌توجهی را به مراکز زیرساختی حیاتی در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس درپی داشته باشد.

سطح کلی نیروهای ایران برای یورش ـ 2014

موشک

 ادامه مطلب...
تاریخ: یک شنبه 20 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
 
بخش عمده ای از گرنت‌ها (Grant) و بورسیه‌ها در دانشگاه‌های دولتی آمریکا، مستقیم یا غیرمستقیم توسط وزارت دفاع یا نهادهای اطلاعاتی-امنیتی آمریکا تامین می‌شود، و مخالفت روسای دانشگاه‌ها با قبول این پول‌ها به معنای محروم کردن دانشگاه خود از میلیون‌ها دلار بودجه پژوهشی است.

دانشگاه هاروارد: مرکز مطالعات خاورمیانهcmes.hmdc.harvard.edu/

آشنایی با مراکز مطالعات ایران در غرب//در حال ویرایش

 
 

 

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: یک شنبه 20 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

***ادای احترام «محمد رضا گلزار» به «آقا رجب»
محمدرضا گلزار بازیگر سینما، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از «رجب محمدزاده» جانباز 70 درصد کشورمان منتشر کرد.ادامه مطلب...
تاریخ: یک شنبه 20 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

 خبرهایی ‌گاه غیررسمی و ‌گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، ‌برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبرهایی که ‌گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و ‌گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه ‌می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری ‌هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند.

 

بلاتکلیفی پرونده احمدی نژاد در دادگاه:ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 17 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
همین جمعیتی که امروزه هولوکاست را فاجعه بار ترین رویداد تاریخی قرن بیستم می دانند چندی پیش در روزنامه نیویورک تایمز در خصوص حمایت از هیتلر و موسیلینی در دهه 1930 عذر خواهی می‌کنند.

 ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 16 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که نام گوگل (Google) را نشنیده باشد؛ این کمپانی عظیم آمریکایی از بزرگ ترین شرکت های اینترنتی است که در میان جهانیان با موتور جستجوی خود نامی آشنا را برای همگان رقم زده است.

385513 533 آزمایشگاه سرّی Google X کجاست و چه می‌کند؟


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 14 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
بسیاری از خبرنگاران خارجی با دستورالعمل‌های اطلاعاتی و امنیتی ارائه شده از سوی سرویس‌های اطلاعاتی وارد کشور هدف می‌شوند که این اتفاق در مورد "ایران" به عنوان یک کشور هدف نیز صدق می‌کند.
خبرنگاران جاسوس + عکس/// در حال ویرایش

 


ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 14 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
براساس آمارها، در حدود یک‌میلیون ایرانی در آمریکا سکونت دارند. از این تعداد چند نفر موفق به ورود به رده‌های بالا در ادارات دولتی آمریکا شده‌اند؟ بالاترین جایگاهی که یک ایرانی در دولت آمریکا کسب کرده است متعلق به کیست؟ در این گزارش با مقامات ایرانی دولت آمریکا بیشتر آشنا می‌شوید.


ادامه مطلب...
تاریخ: یک شنبه 13 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
دموکراسی‌های غربی‌ می‌گویند معتقد به آزادی بیان هستند و همه را به احترام به این اصل دعوت و حتی تهدید می‌کنند؛ اما یک خط قرمز پررنگ وجود دارد که نزدیک‌شدن به آن هم عواقب بدی دارد: اسرائیل.
شکار خبرنگاران منتقد اسراییل با شبکه های اجتماعی

.

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 12 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
از سرویس‌های اطلاعاتی آل سعود موسوم به "مباحث" و "استخبارات" چه می‌دانید؟ یکی مسئول سرکوب و حذف مخالفین داخلی و دیگری هم به آموزشگاه تروریست‌های منطقه معروف شده است.
سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی؛ آموزشگاه تروریست‌های منطقه +تصاویر و فیلم
 


ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 12 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه
پس از توافق آمریکا و کره‌شمالی در سال 2007، آبرامز با ارسال ايميل‌هايي به مقامات دولتي و با به استهزاء گرفتن اين توافق، از خود واكنش نشان داد. آبرامز معتقد به برخورد نظامی با دشمنان آمریکا و اسرائیل بود.
الیوت آبرامز؛
کاندولیزا رایس در کنار الیوت آبرامز

 

 

 ادامه مطلب...
تاریخ: شنبه 12 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

با شبکه «تربیت رهبران آینده جهان» آشنا شوید ///// شبکه‌ای که رهبرانی برای براندازی تربیت می‌کند //// شبکه تربیت رهبران جوان؛ آموزش جهانی براندازی نرم //// +تصاویر و فیلم

شبکه رهبران جوان جهانی چیست و از چه زمانی تشکیل شده و چه اهدافی را دنبال می‌کند؟ چه کسانی و چگونه به عضویت این شبکه درمی‌آیند؟


ادامه مطلب...
تاریخ: چهار شنبه 9 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه


خبرهایی که ‌گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و ‌گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه ‌می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری ‌هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند.

تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبارکشور   ....ادامه مطلب...
تاریخ: دو شنبه 7 ارديبهشت 1394برچسب:,
ارسال توسط موعظه

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 6 صفحه بعد

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 324
بازدید دیروز : 224
بازدید هفته : 1919
بازدید ماه : 42283
بازدید کل : 341902
تعداد مطالب : 1055
تعداد نظرات : 313
تعداد آنلاین : 1

 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ گالری تصاویر سوسا وب تولز

در اين وبلاگ
در كل اينترنت


تعبیر خواب آنلاین


استخاره آنلاین با قرآن کریم


بسم الله الرّحمن الرّحیم     اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً.     اللهم صلّ علی محمّد وآل محمّد و عجّل فرجهم     جهت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) صلوات    التماس دعا    دریافت کد از: ابزار وب ارایه دهنده انواع ابزار وبمستر و...